Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

Mersin Polis Evi

Giriş
mersin-polisevi-1_500x332.jpg
 
Polisevi Şube Müdürlüğümüz Merkez Yenişehir İlçesi Deniz sahiline çok yakın hizmet binasında siz değerli teşkilat mensuplarımıza ve yakınlarına Otel, Restoran, Çok Amaçlı salon ve bahçe kısmında bulunan Eğitim, Toplantı ve Dinlenme salonu kısımlarında profesyonel, güler yüzlü personeli ile hizmet vermektedir.
Otel Kısmı; 3 katlı olup, 40 oda, 64 yatak, 81 kişiyi aynı anda misafir edecek kapasitede siz değerli konuklarına hizmet vermektedir. Bu odalar; 4 Süit, 3 Duble + Tek, 10 Duble, 2 Tek ve 21 Standart (iki tek yatak) oda şekilde düzenlenmiş olup, Son yapılan düzenlemeler ile yeni bir görünüm kazandırılmıştır. Bütün odalarımızda Klima, Mini Buzdolabı, Kablolu TV bağlantılı LCD televizyon ve kablosuz (WİFİ) internet mevcuttur. Ayrıca bir odamız Engelli misafirlerimize hizmet verecek şekilde dizayn edilmiştir. Hizmet binamızın yapım tarihi itibariyle eski olmasından dolayı yapılan yenileme çalışmaları ile asansör yaptırılarak hizmete sunulmuştur.
  Restoran Kısmı; aynı anda 80 kişiye hizmet verebilen restoranda hafta içi sabah standart kahvaltı, öğle tabldot, akşam ise alakart (Izgara) çeşitleri ile hizmet verilmektedir. Ayrıca hafta sonu sabah kahvaltıları açık büfe şeklinde verilmektedir. Yaz mevsiminde kapalı alan dışında deniz tarafında bulunan bahçe kısmından da faydalanılmaktadır.
                    Çok Amaçlı Salon; 250 kişi kapasiteli salonumuzda Teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının Nişan, Nikah ve Düğün merasimi gibi özel günlerin de hizmet verilmesinin yanı sıra Teşkilatımızın Eğitim çalışmaları içinde kullanılmaktadır.
    Eğitim, Toplantı ve Dinlenme Salonu; Deniz gören bahçe kısmında ve kapalı alanda siz değerli misafirlerine alkolsüz soğuk ve sıcak içecek ikramları verilmektedir. Aynı zamanda pastane satış ünitesinde teşkilat mensuplarımız ve yakınlarına ucuz, taze ve kaliteli yaş pasta satışı da yapılmaktadır.
  Halı Saha; Polisevi Şube Müdürlüğüne bağlı olarak faaliyetini yürütmekte olup, Eğriçam Mah.2217 Sok.No:6; (GMK Bulvarı üzeri Göçmen Kavşağı Carrefoursa arkası) Yenişehir İlçesinde Teşkilat mensuplarımız ve yakınlarına hizmet vermektedir.
   Aynı zamanda Erdemli İlçesi Kargıpınarı sahil kısmında bulunan Eğitim Tesisimizde her yaz teşkilat mensuplarımız ve yakınlarına hizmet vermektedir. Tesisimizin siz değerli konuklarına sunmuş olduğu soyunma- giyinme kabini, şemsiye, şezlong, duşlardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Tesisimizde "kendin pişir kendin ye" sistemi uygulanmaktadır. Alkolsüz soğuk ve sıcak içecek hizmeti yanında mangal ve kömür hizmeti de sunulmaktadır.
 
       MERSİN POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNDE 2017 YILINDA UYGULANACAK KONAKLAMA FİYAT LİSTESİ

A-ODA VE YATAK ÜCRETLERİ
TEŞKİLAT
MENSUBU
KAMU
MENSUBU
ONAYLI MİSAFİR VEYA YABANCI KONUK
2 Veya Daha Fazla Yataklı Odada Tek Yatak
28,00 TL
35,00 TL
56,00 TL
Müstakil Tek Kişilik Yataklı Oda
42,00 TL
52,50 TL
84,00 TL
Çift Kişilik (double) Yatak Bulunan
Oda
56,00 TL
70,00 TL
112,00 TL
Aile Odası
(Double+ 1 Tek Yatak Bulunan Oda)
72,00 TL
90,00 TL
144,00 TL
Süit Oda (yatak odası, salon ve diğer aile bireylerinin de yatabilecekleri oda
84,00 TL
105,00 TL
168,00 TL

 
 
 Adres: Akkent Mahallesi GMK Bulvarı üzeri No:555 Yenişehir/Mersin
 Telefon: 0 505 318 33 12 - 0 324 341 18 90
 Fax: 0 324 341 18 91

 

 

       
 
TARİFENİN TÜRÜ
GÜNDÜZ FİYATI (Aydınlatma Kullanılmadan)
GECE FİYATI (Aydınlatma Kullanıldığında)
PERSONEL
75,00 TL
95,00 TL
PERSONEL YAKINI
95,00 TL
125,00 TL
 

 

 
 
 
                               
Önceki Resim Duraklat Sonraki Resim
 
 • İçişleri Bakanlığı
 • BİMER
 • Kurumsal E-Posta
 • Polis Akademisi
 • E-Devlet Hizmetleri
 • Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği
 • Polis Radyosu
 • EGM Çocuk Sayfası
 • POLSAN
 • Ulusal Ulaştırma Platformu
 • Turn Back Crime
 • Göç İdaresi